دوربین مداربسته در اصفهان

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان ، سیستم های حفاظتی ، دزدگیر ، ایفون تصویری در اصفهان - هایک ویژن

دوربین مداربسته در اصفهان

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان ، سیستم های حفاظتی ، دزدگیر ، ایفون تصویری در اصفهان - هایک ویژن

شماره تماس اصفهان: 32402728-031

ناتکا، طراحی و نصب دوربین های مداربسته در اصفهان، پیاده سازی سیستم های حفاظتی ، دزدگیر، ایفون تصویر، درب های خودکار در اصفهان
هایک ویژن در اصفهان

امروزه بیشتر افراد تمایل دارند تا زمانی که دوربین مدار بسته ای را که نصب می کنند به خصوص در محیط اداری یا منزل توانایی ضبط صدا را نیز داشته باشد. نصب میکروفن بر روی دوربین مدار بسته در محیط های پر سر و صدا نمی تواند جوابگو باشد و تنها برای محافل خلوت، اتاق ها، سالن ها که صدای بیرون شنیده نمی شود کاربرد دارد.

نحوه نصب میکروفن بر دوربین مدار بسته

قبل از نصب میکروفن دوربین مدار بسته باید به نکاتی توجه داشت. ابتدا این که تعداد کانال های صدا دستگاه dvr از تعداد میکروفون کمتر نباشد و فیش ورودی صدا در dvr با فیش میکروفن از یک نوع باشد برای مثال از نو bnc یا av باشد.

میکروفن اصولا دارای دو فیش مجزا می باشد. یکی به شکل فیش av که جهت انتقال صدا بکار می رود و دیگری جهت تغذیه میکروفون که به آن فیش آداپتوری گفته می شود. در ابتدا باید تغذیه میکروفن ها را وصل کرد. میکروفن نیز مانند خود دوربین مدار بسته به برق 12 ولت نیاز دارد بنابراین باید به اتصال به آداپتور مناسب روی بیاورید تا مقدار ولتاژ تنظیم شود. می توان به وسیله آداپتور دوربین مدار بسته و میکروفن را به شکل همزمان بهم متصل نمود برای این کار بهتر است از یک فیش استفاده نمود و سرپیچ ها را بهم متصل نکرده و فیش av را بر سرکابل وصل نمائید این کار مشابه وصل کردن فیش bnc می باشد و باید هر دو فیش و شیلد را به بدنه وصل نمود. سپس کابل صدا را وصل نمائید. ( چناچه دارای متراژ پایینی می باشد از کابل برق ساده 2*0.5 می توان جهت انتقال صدا استفاده کرد و در صورتی که فاصله زیاد باشد می توان از کابل کواکسیال برای این کار بهره برد.)


نصب میکروفن روی دی وی آر DVR

کابل صدا را می توان به دی وی آر نیز نصب کرد. در این حالت با توجه به فیش روی dvr فیش کابل را نصب نمود. چناچه تمایل دارید تمامی کابل ها را به شکل bnc نصب کنید می توان از رابط هایbnc به av جهت اتصال فیش bncاستفاده نمود. پس از اتصال میکروفن به دی وی آر باید از خروجی صدای دستگاه یک کابل به بلندگو یا هدفون جهت شنیدن صدا وصل نمائید. این کابل به طور معمول با فیش av اتصال پیدا می کند. پس از این که بلندگو به دستگاه وصل شد در بخش تنظیمات صدای دوربین را باید فعال کرد. بنابراین می توانید بخوبی صدا را نیز ضبط و یا بطور مستقیم شنید.

  • ناتکا، دوربین مداربسته

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی