دوربین مداربسته در اصفهان

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان ، سیستم های حفاظتی ، دزدگیر ، ایفون تصویری در اصفهان - هایک ویژن

دوربین مداربسته در اصفهان

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان ، سیستم های حفاظتی ، دزدگیر ، ایفون تصویری در اصفهان - هایک ویژن

شماره تماس اصفهان: 32402728-031

ناتکا، طراحی و نصب دوربین های مداربسته در اصفهان، پیاده سازی سیستم های حفاظتی ، دزدگیر، ایفون تصویر، درب های خودکار در اصفهان
هایک ویژن در اصفهان


License Plate Recognition که به اختصار LPR نامیده می شود، یکی از قابلیت های پرکاربرد در دوربین های مداربسته می باشد که امکان مشاهده و تصویر برداری از پلاک وسایل نقلیه درحال حرکت را فراهم می کند. این سیستم در بحث نظارت بر قوانین راهنمایی و رانندگی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این در پیاده سازی پارکینگ های هوشمند و سیستم های کنترل تردد برای مکان های مختلف از جمله کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر این سیستم از الگوریتم های تشخیص بهینه برای بیش از 50 کشور جهان پشتیبانی می کند و در بسیاری از کاربردهای دولتی، تجاری و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایش زنده اطلاعات و شناسایی وسیله نقلیه (بخش Live view)

ماژول LPR نرم افزار Professional ivms-5200، می تواند به صورت خودکار اطلاعات مربوط به وسائل نقلیه در حال حرکت را از طریق تشخیص پلاک آنها بدست آورده و به شکلی موثر و کاربرپسند ارائه نماید. از جمله اطلاعاتی که این سیستم در اختیار کاربران قرار می دهد می توان به شماره پلاک، رنگ پلاک، نوع وسیله نقلیه و رنگ آن، تاریخ و زمان تردد اشاره نمود.

ثبت اطلاعات وسایل نقلیه برای بررسی های بعدی (بخش Query)

با کمک ماژول LPR نرم افزار Professional ivms-5200، امکان ثبت و ذخیره اطلاعات وسایل نقلیه برای شش ماه فراهم می گردد که هریک از این اطلاعات با استفاده از شماره پلاک و یا تاریخ قابل جستجو و در دسترس می باشند.نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی