دوربین مداربسته در اصفهان

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان ، سیستم های حفاظتی ، دزدگیر ، ایفون تصویری در اصفهان - هایک ویژن

دوربین مداربسته در اصفهان

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان ، سیستم های حفاظتی ، دزدگیر ، ایفون تصویری در اصفهان - هایک ویژن

شماره تماس اصفهان: 32402728-031

ناتکا، طراحی و نصب دوربین های مداربسته در اصفهان، پیاده سازی سیستم های حفاظتی ، دزدگیر، ایفون تصویر، درب های خودکار در اصفهان
هایک ویژن در اصفهان

سنسور پردازش تصویر دوربین مدار بسته

ناتکا، دوربین مداربسته |

مهم ترین بخش یک دوربین مدار بسته تصویر برداری آن می باشد و همواره سازندگان در پی ارتقا این بخش بوده و راه های جهت رفع مشکلات را پی می گیرند. در ادامه به دو نوع سنسور پردازش تصویر برداری ccd , cmos می پردازیم. سنسور پردازش تصویری cmos به دلیل پردازش ساده و مقدار هزینه پایین تر بیشتر مورد توجه می باشد در صورتی که جهت بخش امنیتی حسگر های ccd کاربردی تر است.در صنایع امنیتی استفاده از فناوری ccd کاربردی تر بوده و در دوربین های مداربسته مورد استفاده بیشتری دارد. البته با پیشرفت فناوری استفاده از دوربین های دیجیتال رونق گرفته است. زیرا با استفاده از این سیستم می توان تصاویر ضبط شده را بر روی اینترنت ارسال کرد. از نظر کیفیتی دوربین های دیجیتال در ضبط تصاویر دارای ارجحیت بیشتری هستند.


امتیاز سنسورهای پردازش تصویر دوربین مدار بسته

با توجه به امکانات این دو حسگر تصویری و مزایای که دارند با استفاده از تحقیقات جدید و با استفاده سنسور cmos محققان توانستند این سنسور را تبدیل به یک دستگاه برداشت تصویر جهت بهره برداری صنایع امنیتی کنند. بنابراین سنسور های جدید exmor cmos ایجاد شدند. با توجه به این که هم اکنون هر دو سنسور جهت استفاده از دوربین مدار بسته بکار گرفته می شوند اما در نسخه آخرین تولیدی آن ها تفاوت های زیادی را با هم دارند.

در دوربین های مداربسته با فناوری ccd باید تمامی اطلاعات را به شکل کامل( افقی و عمودی) دریافت کرده تا بتوان آن را به شکل سیگنال الکترونیکی به نمایش گذاشت. بنابراین همین موضوع سبب ایجاد محدودیت برای این دستگاه در ارائه تصویر مطلوب شده و مقدار قدرت استفاده از دستگاه را بالا خواهد برد. در صورتی که با استفاده از فناوری coms تنها با خوانش یکی از ستون های مدار و با قدرت کمی می توان به تصویر برداری پرداخت.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بالارفتن تکنولوژی های در تصویر برداری بخصوص در فناوری دوربین مدار بسته سنسورهای cmos نیز برای این بخش بکار گرفته می شود از دلایل استفاده از این سنسور ها می توان به مصرف پایین، سرعت بالا در تصویر برداری اشاره کرد.

  • ناتکا، دوربین مداربسته

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی